Szukasz nowoczesnego kursu języka rosyjskiego dla osób dorosłych?

Poznaj podręczniki „Od A do Ja”, które łącząc przydatną wiedzę, najnowszą metodykę oraz wygodę użytkowania, ułatwią  Ci naukę i sprawią, że będzie ona przyjemnością!

360

stron ciekawych treści

10

lat na rynku wydawniczym

10000

zadowolonych klientów i klientek

Co wyróżnia nasze podręczniki

360 godzin aktywnej nauki

Każdy z 3 podręczników przewidziano na realizację 120 godzin lekcyjnych podzielonych na 8 rozdziałów (po 4 rozdziały na semestr).

aktualny żywy język 

Książki zawierają teksty oraz ćwiczenia z naciskiem na aktualne, nowoczesne słownictwo dostosowane do potrzeb osób dorosłych uczących się języka obcego.

banki słownictwa

Niezwykle praktyczne i przydatne banki słownictwa po każdym rozdziale są dostępne również w formie nagrań do pobrania na stronie.

nagrania w formacie Mp3

Wygodna forma nagrań ćwiczeń w mp3, które można bezpłatnie ściągnąć ze strony (patrz zakładka pobierz).

niezbędnik gramatyczny

Na końcu każdej książki znajdziesz tabelki, objaśnienia oraz przykłady użycia konkretnych form gramatycznych, nie musisz więc szukać wyjaśnień gramatycznych w repetytoriach czy słownikach.

 lekcje powtórzeniowe

Na końcu każdego rozdziału umieszczono lekcję powtórzeniową z ćwiczeniami utrwalającymi i podsumowującymi wiedzę i umiejętności zdobyte podczas kolejnego etapu nauki. To rozwiązanie niezwykle skuteczne i umożliwiające uzyskanie szybkich efektów.

Nauczysz się współczesnego, żywego języka dokładnie tak jak lubisz - szybko, efektywnie i ciekawie.

Co zawierają podręczniki?

Produkt

Każdy podręcznik składa się z 7 rozdziałów tematycznych oraz rozdziału powtórzeniowego z całego kursu.

Poszczególne rozdziały zawierają aktualne, ciekawe teksty, dialogi i ćwiczenia służące opanowaniu zwrotów niezbędnych w danych sytuacjach życia codziennego (zawodowego i osobistego).

Po każdym rozdziale znajdziesz lekcję powtórzeniową, zawierającą najważniejsze zwroty i słownictwo oraz ćwiczenia utrwalające. W podręczniku są też ćwiczenia oraz miejsce na notatki, nie musisz więc nosić ze sobą dodatkowych zeszytów – wszystko, czego potrzebujesz masz w jednej książce.

Możesz uczyć się samodzielnie lub z lektorem, na lekcjach indywidualnych lub w grupie – podręczniki są uniwersalne, a korzystanie z nich – po prostu wygodne.

SKLEP

Oferujemy Ci podręczniki w formie papierowej oraz w pakietach z Ebookami, a także Materiały dla lektora i atrakcyjne zestawy, dzięki którym zaoszczędzisz nawet do 50zł!

UWAGA!!!
Przy zakupie min. 5 podręczników otrzymasz 10% rabatu, jeśli wpiszesz kod rabatowy: taniej

Podręczniki w formie papierowej

 

Część I

Podręcznik do nauki rosyjskiego dla początkujących (A1/A2)

Zobacz fragmenty podręcznika

Pobierz nagrania do podręcznika

Pobierz klucz do ćwiczeń

59 PLN

Część II

Podręcznik do nauki rosyjskiego dla średnio zaawansowanych (A2/B1)

Zobacz fragmenty podręcznika

Pobierz nagrania do podręcznika

Pobierz klucz do ćwiczeń

69 PLN

Część III

Podręcznik do nauki rosyjskiego dla zaawansowanych (B1/B2)

Zobacz fragmenty podręcznika

Pobierz nagrania do podręcznika

Pobierz klucz do ćwiczeń

79 PLN

Podręczniki w formie papierowej+elektronicznej

Uwaga! Nie oferujemy możliwości zakupu samych e-booków. Dlaczego? Podręczniki zaprojektowane są w taki sposób, że niezbędna jest praca z wersją papierową. Wersja elektroniczna jest jedynie opcją, używaną np. w przypadku, gdy zapomnimy zabrać książkę na zajęcia, ale nie może służyć jako jedyny wariant pomocy naukowej.

Część I + Ebook

Podręcznik w formie papierowej + Ebook (pdf)

99 PLN 118 PLN

Część II + Ebook

Podręcznik w formie papierowej + Ebook (pdf)

99 PLN 138 PLN

Część III + Ebook

Podręcznik w formie papierowej + Ebook (pdf)

99 PLN 158 PLN

W zestawach taniej!

Zestaw podręczników

Część I + część II + część III w formie papierowej

187 PLN 207 PLN

Zestaw podręczniki+Ebooki

Część I + część II + część III w formie papierowej+Ebooki

249 PLN 297 PLN

Materiały dla lektora

Produkt

Na bazie podręcznika przygotowane zostały materiały dla lektorów w formie elektronicznej, zawierające gry, zabawy i obrazki, dzięki którym prowadzone zajęcia są jeszcze ciekawsze i urozmaicone.

Materiały składają się z ćwiczeń na dobór w pary, ćwiczeń do rozmów w parach oraz ćwiczeń konkursowych i do wykorzystania w grupach.

Prócz tego Materiały dla lektora zawierają:

  • dodatkowe teksty realioznawcze do każdego rozdziału wraz z ćwiczeniami,
  • testy po każdym rozdziale, 
  • test końcowy z materiału całego podręcznika (może służyć również jako test poziomujący na poszczególne poziomy),
  • klucz do testów, 
  • klucz do ćwiczeń w podręczniku.

Materiały można wydrukować i zalaminować, posłużą wtedy na wiele lat.

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

KUP MATERIAŁY DLA LEKTORÓW

Materiały dla lektorów cz. 1

E-book (pdf) z materiałami dodatkowymi do cz.1 podręcznika

49 PLN

Materiały dla lektorów cz. 2

E-book (pdf) z materiałami dodatkowymi do cz.2 podręcznika

49 PLN

Materiały dla lektorów cz. 3

E-book (pdf) z materiałami dodatkowymi do cz.3 podręcznika

49 PLN

W zestawie taniej!

Zestaw materiałów dla lektora

Materiały dla lektora (pdf) do wszystkich 3 części podręcznika

99 PLN 147 PLN

Opinie o naszych podręcznikach

Jestem bardzo zadowolona z podręczników. Wiadomo, że na polskim rynku jest luka, jeśli chodzi o ten język. Jako nauczycielka języka polskiego jako obcego oraz angielskiego, myślę, że Pani podręcznik jest najlepszym dostępnym. Gdyby nie on, to wszak na czym pracowaliby zwłaszcza dorośli? Na kiepskich książkach licealnych? Bardzo doceniam też prezentowanie w książce poczucie humoru i różnorodność ćwiczeń, zwłaszcza wliczając w to e-booki dla lektorów. Nagrania też są według mnie dobrej jakości. Z książki korzysta się bardzo przyjemnie!

WERONIKA

Zakupiłam oba podręczniki do nauki języka rosyjskiego Od A do Ja, jednak na razie korzystam głównie z pierwszej części. Jestem bardzo zadowolona z tego podręcznika, podobnie jak moi uczniowie – z pełnym przekonaniem mogę polecić go wszystkim, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z językiem rosyjskim. Niewątpliwe atuty tego podręcznika to: – tematycznie zróżnicowany materiał; – połączenie podręcznika z zeszytem ćwiczeń (fragmenty do nauki kaligrafii); – duża liczba ćwiczeń, w tych mających na celu powtórzenie i utrwalenie materiału; – przejrzysty układ podręcznika, zaznaczenie ważnych informacji kolorem, inną czcionką; – podręcznik ukierunkowany jest przede wszystkim na naukę słownictwa; – brak przeładowania podręcznika zasadami gramatycznymi; – żarty ukazujące skutki niewłaściwego akcentowania.

DR ANNA KADYKAŁO

Książki są niezwykle udane. Od wielu lat szukałam podręcznika, który pomógłby kursantom szybko komunikować się w języku rosyjskim, nie przytłaczając ilością słownictwa i gramatyki (tak jak działo się to do tej pory  podręcznikach do języka ogólnego i biznesu). Jako, że uczę również angielskiego, bardzo brakowało mi podręcznika, który będzie przypominał te do tego drugiego języka. Cieszę się, że udało mi się trafić na Pani podręcznik. Moim zdaniem jest idealny.

MAGDA WASILEWSKA
Uczę się rosyjskiego dwa lata i od początku pracujemy z podręcznikiem Od A do JA. W tej chwili kończymy część drugą. Przyznam że po pewnym sceptycyzmie  na początku, teraz nie mogę doczekać się następnej części.
Gramatyka jest wyłożona zrozumiale teksty są ciekawe i zabawne. Powtórki każdego rozdziału i zapis wersji audio to kolejne plusy. Ja sama najbardziej lubię ostatni rozdział z zagadkami i zabawnymi zadaniami. Według mnie, jest to jeden z lepszych podręczników dla dorosłych.
KATARZYNA STANIASZEK

Szukałam podręcznika do uczenia dorosłych i tym sposobem trafiłam na Pani książkę. Pracuje mi się z nią rewelacyjnie. Jest nowoczesna. Bardzo odpowiednia dla osób zarówno starszych, jak i młodzieży, bo nie ukrywam, że wiele ćwiczeń i materiałów w dodatku dla lektorów wykorzystuję również w pracy z młodzieżą. Biorąc pod uwagę ogólną niechęć do nauki, jaka wśród młodych panuje, to oni sami przyznali, że nauka rosyjskiego nie musi być nudna. Jak w oświeceniu: uczyć bawiąc.

ANNA DYRDUL

Do zakupu podręcznika skłoniła mnie zawartość, skierowana do dorosłych. Na rynku jest wiele podręczników, ale są one przeznaczone dla szkół, a co za tym idzie zawartość jest przystosowana do zainteresowań młodszych użytkowników. Bardzo pomocne w pracy z Państwa podręcznikiem sa materiały dodatkowe, które urozmaicają zajęcia, przez co nie są one nużące.

Agnieszka Malska-Lustig

Wybrałam podręczniki Od A do Ja, ponieważ są celowane w osoby dorosłe i nie ma w nim tematów związanych ze szkołą. Najistotniejszym elementem książki są dla mnie dialogi. Od prostych do coraz bardziej bogatych w słownictwo. Proponowane tematy interesują moich uczniów, coaching, zarządzanie budżetem, rozwój osobisty itd.  Super pomysł to dołączenie książki dla lektora, gotowe pomysły, obrazki, to pozwala nam zaoszczędzić czas przygotowania zajęć. Szukam jakiś minusów, ale naprawdę nic nie mogę znaleźć.

IWONA CZYŻ

Podręczniki są super i naprawdę maksymalnie pozytywnie odmienne od tego co jest na rynku. Przede wszystkim to podręczniki dla dorosłych, co jest rzadkością. To, co je wyróżnia to przede wszystkim superfajne słownictwo, ciekawe ćwiczenia i zupełnie inny układ. Naprawdę jestem pod wrażeniem. Materiały dla Lektorów są nowatorskie, interesujące i sprawiają wrażenie, że podręcznik, z którego korzystamy uczy nas języka, którym rzeczywiście posługują się Rosjanie, a to jest szalenie ważne.

MARTA ZBROCH

Przez wiele lat miałam problem szczególnie z podręcznikiem dla dorosłych osób początkujących i Pani podręcznik okazał się strzałem w dziesiątkę. Przede wszystkim jest nowoczesny i interesujący, jest wiele ćwiczeń, utrwalających materiał, który jest przedstawiony w jasny i klarowny sposób. Gratuluję i dziękuję.

JUSTYNA ŚLUSARSKA

Praca z Pani podręcznikami to sama przyjemność. To, co jest ich atutem, to aktualna tematyka. Nie ma infantylnych wierszyków albo stwierdzeń „Ala ma kota”, za to są tematy związane z życiem zawodowym i coachingiem. Uczniowie fajnie reagują na żarty językowe. Z punktu widzenia nauczyciela mam pełen komplet materiałów, co powoduje, że moje przygotowania do lekcji są bardzo skrócone. Mam książki, materiały dodatkowe – podręcznik dla nauczyciela, dodatkowe zadania, odpowiedzi. Rewelacja! Zauważyłam, że uczniowie szybko przyswajają alfabet jeśli używają Pani podręczników.

KATARZYNA HECZKO

UWAGA!!

Tylko teraz do każdego zamówienia otrzymasz plakaty GRATIS!

 

Skontaktuj się z nami

Właścicielem strony oraz oferty jest Anna Wrzesińska.
Adres firmy i dane rejestrowe znajdą Państwo w regulaminie sklepu

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch spotify website search menu close arrow-v1 arrow-v2 arrow-v3 arrow-v4 arrow-v5 arrow-v5 contrast letter shopping-cart