Cieszę się, że interesuje Cię temat rodu
i chcesz odzyskać życiowe siły dzięki podlaniu swoich korzeni

MAM DLA CIEBIE COŚ, CO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Chcę Ci zaproponować kurs,
dzięki któremu sprawdzisz, czy źródło trudności, z jakimi się zmagasz,
może być związane z tym, że zajmujesz NIE SWOJE MIEJSCE W RODZIE.

Przez najbliższe 15 minut możesz go kupić za 67 PLN

PS. Po tym czasie albo po zamknięciu strony będziesz mogła kupić ten kurs, ale już w regularnej cenie 267 PLN


Pierwszy tego typu kurs w Polsce

SPRAWDŹ, CZY ZAJMUJESZ SWOJE MIEJSCE W RODZIE

Czyli czego nie wiesz na temat prawdziwego źródła Twoich problemów.

Kurs, dzięki któremu odzyskasz energię i moc niezbędną do wyrażania samej siebie, bo w końcu zrozumiesz, co jest potrzebne, by zacząć żyć NAPRAWDĘ SWOIM ŻYCIEM zamiast powielać toksyczne schematy, obecne w Twojej rodzinie od pokoleń. 

PO CZYM POZNAĆ, ŻE ŹRÓDŁO PROBLEMÓW MOŻE TKWIĆ W RODZIE? 

Często dostaję takie pytanie

Najprościej rzecz ujmując: jeśli czujesz się zmęczona powtarzającymi się problemami natury zdrowotnej, relacyjnej czy finansowej, i nie masz sił do tego, by podejmować działania w kierunku realizacji swoich talentów (pomimo, że teoretycznie WIESZ, co robić) albo podejmowane wysiłki kończą się jedynie frustracją, bo wciąż nie widzisz efektów, jakich pragniesz

TO ZNAK, ŻE STOISZ NIE NA SWOIM MIEJSCU W RODZIE

Każda rodzina ma bowiem określoną strukturę i wszelkie zaburzenia tej struktury mają swoje konsekwencje. Na szczęście dość łatwo można to zmienić (i nie trzeba w tym celu zmieniać nikogo innego!)

ALE CO TO TAK NAPRAWDĘ OZNACZA?

Skąd wiedzieć, czy zajmuję właściwe miejsce i co zrobić, aby to miejsce zająć tak, by odblokować energię i zacząć żyć swoim życiem?

Tak wiele razy wyjaśniałam to zagadnienie, że postanowiłam nagrać na ten temat oddzielny kurs, by móc odsyłać do niego kobiety, które zmagają się z powtarzającymi się trudnościami w życiu i pomimo wielu prób zmiany sytuacji, wciąż szukają dla siebie odpowiedzi na pytanie: o co w tym wszystkim chodzi???!!

CO ZAWIERA KURS

Dostęp do platformy kursowej

W cenie kursu masz aż półroczny dostęp do platformy kursowej, z której będziesz mogła korzystać w dowolnie wybranym przez siebie miejscu i czasie.

Webinar "Co to znaczy zająć swoje miejsce w rodzie"

Napakowany praktyczną wiedzą webinar, z którego dowiesz się, co konkretnie sprawia, że wyskakujesz ze swojego miejsca w rodzie (a co za tym idzie - co zrobić, by na to miejsce z powrotem wskoczyć) i co się zmieni, gdy podejmiesz decyzję, że odtąd zajmujesz tylko i wyłącznie SWOJE miejsce (a uwierz mi, zmieni się!)

Praktyka medytacyjna "Ja w swoim rodzie"

Ćwiczenie, dzięki któremu w prosty sposób sprawdzisz, czy stoisz na swoim miejscu w rodzie i jakie podstawowe zaburzenia występują w Twoim rodzie. W tym ćwiczeniu zobaczysz jak na dłoni korzenie swoich życiowych problemów - a to pierwszy krok ku zmianie.

Praca z kartami metaforycznymi

Ćwiczenie, które pokaże, co Ci przeszkadza, a co Ci może pomóc w zajęciu swojego miejsca w rodzie. Moje kursantki piszą o pracy z kartami metaforycznymi, że to magia. Ale ja wiem, że to po prostu genialne narzędzie, a magiczna w tym jest tylko (i aż) Twoja własna podświadomość!

Praktyka transformacyjna

W tej praktyce medytacyjnej poczujesz, jak to jest stać na swoim miejscu w rodzie i zabierzesz to niezwykle wzmacniające i uzdrawiające doświadczenie do swojej codzienności. Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo, a ta medytacja będzie z Tobą zawsze, kiedy będziesz potrzebowała wsparcia.


 

KIM JESTEM?

Autor

Nazywam się Anna Ewa Wrzesińska. Jestem absolwentką filologii oraz psychologii społecznej, twórczynią pierwszego w Polsce kursu, dotyczącego wiedzy o systemie rodowym oraz autorką artykułów, książek i talii kart. 

To tak oficjalnie. A życiowo…

Jeszcze kilka lat temu byłam zapracowaną, samotną (choć w związku) i współuzależnioną kobietą, która usilnie poszukiwała dla siebie ratunku w najróżniejszych formach rozwoju osobistego. Czego tam nie było: i tradycyjna terapia DDA, i warsztaty tantryczne, i niezliczone książki, joga, oddech, medytacje… Przyglądając się sobie i innym na tych ścieżkach zauważyłam, jak często można „odlecieć” w kolejnych uduchowionych praktykach, zaniedbując codzienne relacje – w rodzinie i w kręgu przyjaciół. A trudności, które próbowałam rozwiązać i zrozumieć: alkoholizm rodziców, bolesne rozstanie z wieloletnim partnerem, utrata ciąży – wciąż były, bolały i nie dawały żyć pełnią życia.

Wiedza o tym, czym jest ród i w jaki sposób pracować z tym tematem – to był strzał w dziesiątkę, dzięki któremu doszło do spektakularnego uzdrowienia w mojej rodzinie, a ja sama odnalazłam moc i sprawczość w kreowaniu pięknego, spełnionego życia.

Własna wieloletnia terapia i praca z rodem, ukończone studia psychologiczne (psychologia zorientowana na wartości), talent do strukturyzowania wiedzy i przekazywania jej w jasny i klarowny sposób oraz umiejętności i pasja do prowadzenia zajęć grupowych pozwalają mi tworzyć kursy i warsztaty dla kobiet, które zapisują się w sercach ich uczestniczek na bardzo długo.

I ogromnie mnie cieszy to, co dzięki nim zmienia się w ich życiu.

SPRAWDŹ PROSZĘ, CO O TYM KURSIE SĄDZĄ KOBIETY,
KTÓRE GO JUŻ PRZESZŁY

Kurs jest do przerobienia w czasie jednego wieczoru, więc nie wymaga jakiś wielkich przygotowań i szukania dużej ilości czasu, co jest plusem, szczególnie jak się właśnie zaczyna szukać czego na ten temat. Można to zrobić w miarę szybko i przekonać się czy w ogóle chcemy w tę stronę iść. Jeśli chodzi o treści to jest to bardzo ciekawe i przydatne, przedstawione bardzo rzetelnie. Bardzo podobają mi się ćwiczenia, w ogóle to, że są ćwiczenia a nie tylko sucha wiedza w formie webinaru. Ćwiczenia pozwalają od razu poczuć to, o czym jest webinar i są naprawdę praktyczne, w momencie nakierowują na właściwe tory. Karty metaforyczne bardzo fajne, ale mnie osobiście najwięcej dało ćwiczenie ze sceną, bo pokazało mi gdzie w moich relacjach i w ogóle w moim rodzie jest problem.
Emilia Blaszta

Interesuje mnie tematyka przodków, dla mnie treści zawarte w kursie były niesamowicie ciekawe. Najbardziej odkrywcze było dla mnie ćwiczenie pierwsze, zobaczyłam wyraźnie, jakie miejsce zajmuję w rodzie  i otrzymałam wskazówki, jak dalej pracować z tym tematem. Niesamowite doświadczenie! Kurs jest bardzo ciekawy, zawiera dużo wartościowych treści i odkrywczych ćwiczeń. Polecam!

Anna Korkus
Treści zawarte w warsztacie są bardzo wartościowe i przedstawione uczestnikowi w przystępny, zrozumiały sposób. Twoje prowadzenie – cudowne, pozwalające kursantowi na otrzymywanie wiedzy przy jednoczesnym poczuciu dania przestrzeni na odczuwanie. Dla mnie mega mocne było ćwiczenie 1. Bardzo silne – pokazało chaos, jaki u mnie panował. Ten kurs  bardzo jasno wskazał mi błędy, których nie byłam świadoma – jak  prozaicznymi gestami, słowami zaburzamy swoje miejsce w w Rodzie. Cudowne było ćwiczenie nr 3 – pozwoliło poczuć spokój, jaki daje wsparcie uszanowanego Rodu. Kurs jest dla mnie inspiracją, żeby sięgnąć po kolejne.
Barbara

Treści przekazane w kursie były bardzo ciekawe, poszerzyły moją świadomość i wiedzę w temacie rodu i to, jak ważne jest aby być na swoim miejscu, w którym z pewnością na dzień dzisiejszy nie jestem. Dzięki przekazanej wiedzy wiem, co i jak od zaraz mogę wprowadzić w życie, aby to zmienić. W pełni uzyskałam odpowiedzi na pytania, które były zawarte w ćwiczeniach, każde było bardzo ciekawe i w 100% ukazały to jak obecnie jest w moim życiu. W ostatnim ćwiczeniu, które pokazywało, jak się czujemy gdy jesteśmy na swoim miejscu, odczułam połączenie ze Źródłem, lekkość i poczucie radości, co tylko wzmocniło we mnie to, jak ważne aby pracować ze sobą i zmieniać siebie.

Małgorzata
Kurs  jest przystępnie opracowany, wiedza podawana w prosty sposób, i mam poczucie, że stanowi kompletną całość. Zainspirował mnie do dalszego poszukiwania, pokazał, że chociaż wydawało mi się, że jestem dosyć świadoma tematu, to jednak okazało się, że z pewnych rzeczy nie zdawałam sobie sprawy. Poważnie się zastanawiam nad kontynuacją.
Anna
Kurs dobrze uporządkował wiedzę, którą już na ten temat posiadałam. Bardzo dobrze wytłumaczone sytuacje na przykładach. Przyrównanie rodu do wodospadu było genialne. Ćwiczenia z kartami otworzyło mi oczy na wiele spraw w mojej rodzinie. Z takimi kartami pracowałam po raz pierwszy i raczej nie ostatni. To jest kurs, który musi się trochę we mnie ułożyć. Najbardziej odkrywcze dla mnie było poczucie mocy czerpania z rodu, którą odczułam podczas genialnej medytacji. Dla mnie kurs konkretny i bardzo dobrze przygotowany. Zdecydowanie sprawił, że chcę więcej.
Milena
Kurs w bardzo przejrzysty i klarowny sposób przedstawia, w jaki sposób możemy sprawdzić, czy zajmujemy właściwe miejsce w systemie rodzinnym i dostaniemy praktyczne wskazówki, co możemy zrobić, by „wskoczyć” na właściwe miejsce. Ćwiczenia dokładnie potwierdziły mi to, co sama gdzieś tam podskórnie odczuwałam w związku z moją sytuacją rodzinną.  Kurs to taka esencja, pigułka wiedzy do zastosowania praktycznie od zaraz. Medytacja na sam koniec dała mi bardzo głęboki relaks. Zdecydowanie mam ochotę dalej zgłębiać tematykę rodową! Polecam z całego serducha!
Kasia

POZOSTAŁO JUŻ NIEWIELE CZASU ABY SKORZYSTAĆ Z OFERTY

PÓŁROCZNEGO DOSTĘPU DO KURSU ZA JEDYNE 67 PLN

PS. Po tym czasie albo po zamknięciu strony będziesz mogła kupić ten kurs, ale już w regularnej cenie 267 PLN


Po zakupie kursu:

  • otrzymasz maila z danymi do zalogowania się na platformie kursowej [Uwaga! Sprawdź też spam i folder „inne” – tego typu wiadomości lubią tam lądować]
  • logujesz się do platformy i masz dostęp od razu do wszystkich treści kursu – webinaru oraz trzech praktycznych ćwiczeń i medytacji
  • otrzymasz także specjalne rabaty do wykorzystania na inne moje kursy

Masz pytania? Napisz!

Wypełnienie i wysłanie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty.

Tutaj dowiesz się, jak są przetwarzane Twoje dane.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch spotify website search menu close arrow-v1 arrow-v2 arrow-v3 arrow-v4 arrow-v5 arrow-v5 contrast letter shopping-cart