PRAKTYKA BIAŁYCH PONIEDZIAŁKÓW

Szkolenie online

„Białe poniedziałki” to praktyka świadomego postu, który pomaga zrealizować konkretny cel (i nie jest to jedynie schudnięcie lub poprawa zdrowia).

Dzięki pracy z intencją i zrozumieniu duchowego wymiaru postu możliwe jest wykonywanie tej praktyki z intencją dotyczącą np. zajścia w ciążę (potwierdzone przypadki), uzdrowienia relacji, spłaty długu czy pomocy bliskiej osobie.

Mnie osobiście pomogła spłacić rodzinny dług (ponad 30.000zł) i odzyskać pieniądze w ciągu 30 dni.

Cena: 199PLN 

Co to są praktyki rodowe?

Praktyki rodowe to bardzo uniwersalne praktyki/rytuały, które służą harmonizacji relacji, finansów i zdrowia (w różnych aspektach).

„Białe poniedziałki” jest to coś szczególnie dla Ciebie, jeśli zmagasz się z jakąś sprawą od dawna i nie możesz znaleźć rozwiązania.  Jeśli zrobiłaś już naprawdę dużo, zmęczyłaś się i masz dość, chcesz naprawdę popchnąć tę sprawę do przodu – to jest to praktyka do tego stworzona!

Na spotkaniu dokładnie tłumaczę, czemu tak jest i w jaki sposób świadomy post pomaga pracować z konkretną intencją.

Jeśli należysz do jakiejś tradycji (np. katolickiej, muzułmańskiej czy innej) – nie obawiaj się. Praktyka Białych Poniedziałków nie jest w żaden sposób zaprzeczeniem założeń żadnej z tradycji. Przeciwnie – praktyki postu są obecne praktycznie w każdej tradycji – zarówno religijnej, jak i plemiennej, rdzennej.

Podczas szkolenia dowiesz się:

na czym dokładnie polega praktyka „Białe poniedziałki” i skąd pochodzi

☑ jak się do niej przygotować – o czym pamiętać przed, w trakcie i po praktyce

z jaką intencją przystępować do praktyki i jak ją prawidłowo sformułować

☑ co konkretnie może dać wykonywanie tej praktyki – opowiem o swojej historii oraz podzielę się historią jednej z moich kursantek   

 

Informacje organizacyjne

Przy zakupie otrzymasz wiadomość z linkiem do ustawienia hasła na platformie kursowej, gdzie znajdziesz nagranie szkolenia. Masz do niego dostęp przez 6 miesięcy od daty zakupu.

 

Masz pytanie? Napisz!

Wypełnienie i wysłanie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty.

Tutaj dowiesz się, jak są przetwarzane Twoje dane.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch spotify website search menu close arrow-v1 arrow-v2 arrow-v3 arrow-v4 arrow-v5 arrow-v5 contrast letter shopping-cart