KURS ON-LINE GIMNASTYKI SŁOWIAŃSKIEJ

Autorski kurs, na którym poznasz piękną i subtelną praktykę gimnastyki dla kobiet. Praktykę, która daje niesamowite efekty – zarówno w obszarze zdrowia fizycznego, jak i psychicznego.

To pierwszy tego typu kurs w Polsce, stworzony przez autorkę książki „Słowiańska gimnastyka dla kobiet”.

Kurs dostępny w sprzedaży jeszcze tylko…

Tekst ćwiczebny.

Daj się zaskoczyć tym wyjątkowym ćwiczeniom

Jeśli jesteś zmęczona wielogodzinnymi treningami na siłowni, gdzie liczy się głównie ilość powtórzeń i to, jak bardzo zlana potem z nich wychodzisz – gimnastyka słowiańska zaskoczy Cię prostotą, subtelnością i tym, że jej wykonanie zajmuje raptem kilkanaście minut. Pomimo to, efekty, jakie odczujesz – najprawdopodobniej przewyższą Twoje oczekiwania.

Ćwiczenia gimnastyki słowiańskiej są idealnie dopasowane pod kobiece ciało tak, że można je rozluźnić, a jednocześnie wzmocnić. To sprawia, że nie czujesz się jak mężczyzna nastawiony na rezultat w postaci kaloryfera na brzuchu, lecz jako kobieta, która dba o swoje ciało i traktuje je z czułością.

A jednocześnie osiąga efekty w postaci zdrowia, pięknej sylwetki i dobrego samopoczucia.

Dzięki temu kursowi:

dowiesz się, czym jest gimnastyka słowiańska, z ilu ćwiczeń się składa i kiedy oraz jak ją wykonywać

poznasz dokładnie wszystkie 27 ćwiczeń gimnastyki słowiańskiej i nauczysz się je wykonywać

dowiesz się, co oznaczają poszczególne ćwiczenia i o czym mówią trudności w ich wykonywaniu

wyliczysz swój zestaw ćwiczeń według horoskopu słowiańskiego (według astrologii zachodniej oraz wedyjskiej)

zrozumiesz, w jaki sposób połączyć ćwiczenia fizyczne z pracą nad sobą i swoim wnętrzem

 

 

250

minut nagrań

18

lekcji - video i pdf

6

miesięcy dostępu

Co dokładnie otrzymasz kupując kurs

6 MIESIĘCY DOSTĘPU DO PLATFORMY KURSOWEJ

Główna część kursu (dostęp do materiałów) zawarta jest na platformie on-line, do której się logujesz o dowolnej porze i z dowolnego miejsca. Potrzebny jest Ci jedynie komputer lub smartfon i dostęp do Internetu. Po opłaceniu kursu otrzymasz maila z informacją, jak zalogować się do panelu kursu.

PONAD 250 MINUT NAGRAŃ

Materiały stanowiące kluczową zawartość kursu prezentowane są w formie tekstowej oraz nagrań video – filmów instruktażowych dotyczących sposobu wykonywania ćwiczeń oraz omawiających poszczególne aspekty gimnastyki słowiańskiej.

MEDYTACJE I PRAKTYKI ODDECHOWE

Piękne prowadzone medytacje do każdej z pozycji wyjściowych pomogą Ci lepiej odczuwać swoje ciało, prawidłowo kierować oddechem i rozluźniać ciało.

MATERIAŁY DODATKOWE

W ramach materiałów dodatkowych otrzymasz praktykę przygotowującą ciało do ćwiczeń, techniki wyciszające po gimnastyce oraz playlistę utworów, których możesz słuchać w trakcie wykonywania ćwiczeń.

E-BOOK "SŁOWIAŃSKA GIMNASTYKA DLA KOBIET"

W ramach kursu otrzymasz E-book „Słowiańska gimnastyka dla kobiet” zupełnie bezpłatnie.

MODUŁ PYTAŃ I ODPOWIEDZI

To lista, która zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, co rozszerza i porządkuje wiedzę otrzymaną na kursie oraz pomaga czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Poznaj opinie kursantek

Są dni, kiedy bardzo boli mnie kręgosłup i mam ograniczone ruchy, ale na czas ćwiczeń gimnastyki słowiańskiej wszystko mija, jakby mi nigdy nic nie dolegało. To chyba znak, że ćwiczenia mają moc. Od dłuższego czasu także miałam problemy ze spaniem, po kursie pierwszy raz od 3 miesięcy przespałam całą noc. To nie był przypadek.

Karolina

Gimnastyka sprawia, że wreszcie czuję swoje ciało. W naturalny sposób stoję godnie, ciało jest mocne i pewne (z dozą przyjemnych zakwasów), a jednocześnie nigdy nie byłam tak rozluźniona i zrelaksowana. Polecam wszystkim kobietom z całego serca.

Ola

Staram się być bardziej uważna, łagodna dla siebie, akceptować miejsce, w którym jestem, np co do umiejętności wykonania danego ćwiczenia, rozumienia siebie. Gimnastyka pokazała, że nic nie jest przypadkowe w życiu, wprowadziła spokój, ale i wzruszenie, że są energie, np. energia rodu, która mnie wspiera od urodzenia i mogę z niej czerpać, a dotychczas nie miałam takiej świadomości, a nawet lekceważyłam i podważałam fakt, że mogłabym coś dostać od swoich przodków cennego. Dziękuję.

KINGA

Nie sądziłam, że gimnastyka tak bardzo na mnie wpłynie. Zaczęłam podążać ścieżką spokoju i harmonii, bardzo szybko zaczęłam zauważać zmiany w swoim podejściu do ludzi i trudnych sytuacji. Dzięki gimnastyce dostrzegłam w jakich sferach mam problem i było to tak oczywiste, że nie mogłam tego znów zamieść pod dywan lub udawać że tego nie ma.

Gosia

Gimnastyka Słowiańska to było to, na co czekałam chyba od zawsze. Odpowiada mi to, że te ćwiczenia są takie kobiece, że nie muszę spinać brzucha, męczyć się, pocić, a mimo wszystko czuję, że one działają. Mężczyźni i kobiety mówią mi, że wyglądam promiennie i bije ode mnie ciepła energia. Coraz częściej noszę spódnice.. mąż jest zachwycony 😉 a ja czuję się bardziej Sobą.

Wiola

Gimnastyka sprawiła, że poczułam pewien spokój ducha. Więcej znaczeń, przemyśleń, czasu poświęconemu sobie i nadanie kolejnych celów życiowych. Nabrałam dużo pozytywnej energii. Poczułam: się pewniej we własnym ciele.

Ewelina

Po raz pierwszy nie zmuszam się do ćwiczeń fizycznych, a przystępuję do nich z chęcią i o poranku. Trochę to już trwa, więc można mówić o stabilnej opinii.

Ania

O autorce kursu

Autor

Anna Ewa Wrzesińska

Absolwentka filologii oraz psychologii społecznej, autorka książki „Słowiańska gimnastyka dla kobiet”, twórczyni kursów online (w tym pierwszego w Polsce kursu, dotyczącego wiedzy o systemie rodowym). Autorka artykułów, książek i talii kart. 

Ćwiczę gimnastykę słowiańską od momentu, gdy w Polsce pojawiły się pierwsze kursy gimnastyki, czyli od 2015 roku. Jestem certyfikowaną instruktorką oraz autorką pierwszej w Polsce książki na temat słowiańskiej gimnastyki.

To, co mogę powiedzieć po latach obserwacji siebie oraz innych ćwiczących regularnie kobiet – to, że praktyka tej gimnastyki wyróżnia się zdecydowanie na tle innych aktywności fizycznych i przynosi wiele zmian w bardzo różnych obszarach życia.

 

Organizacja kursu

Przy zakupie otrzymasz wiadomość z linkiem do ustawienia hasła na platformie kursowej, gdzie znajdziesz lekcje, a w nich nagrania, pdf-y do pobrania oraz materiały dodatkowe. Masz do nich dostęp przez 180 dni.

Uwaga!

Jeśli masz problemy zdrowotne – szczególnie kłopoty z kolanami, stawami, kręgosłupem – przed rozpoczęciem ćwiczeń koniecznie skonsultuj się ze swoim lekarzem oraz fizjoterapeutą.

Poznaj inne produkty związane z gimnastyką

Książka „Słowiańska gimnastyka dla kobiet”

Książka papierowa – 120 str.

Kompendium wiedzy o gimnastyce słowiańskiej dla kobiet, pomocne zarówno osobom zupełnie początkującym, jak i tym, które ćwiczą regularnie.

Poczytaj więcej o książce

49 PLN 59 PLN

E-book „Słowiańska gimnastyka dla kobiet”

Książka w formacie pdf  

Kompendium wiedzy o gimnastyce słowiańskiej dla kobiet, pomocne zarówno osobom zupełnie początkującym, jak i tym, które ćwiczą regularnie.

Poczytaj więcej o książce

49 PLN 59 PLN

Masz pytanie? Napisz.

Wypełnienie i wysłanie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty.

Tutaj dowiesz się, jak są przetwarzane Twoje dane.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch spotify website search menu close arrow-v1 arrow-v2 arrow-v3 arrow-v4 arrow-v5 arrow-v5 contrast letter shopping-cart