SŁOWIAŃSKA NA START

Kurs wstępny gimnastyki słowiańskiej dla kobiet

Kurs, dzięki któremu poznasz wszystkie 27 ćwiczeń gimnastyki przygotowanej z myślą o kobiecym ciele i jego potrzebach.

Dzięki regularnej praktyce gimnastyki słowiańskiej:

 • nawiążesz kontakt ze swoim ciałem i usłyszysz jego potrzeby
 • poczujesz więcej energii i chęci do życia
 • polepszysz swoje samopoczucie
 • poprawisz życie intymne i kobiece zdrowie
Produkt

CZYM JEST GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA? 

Gimnastyka słowiańska to niezwykle piękna, subtelna praktyka, pomagająca kobietom lepiej poczuć siebie: swoje ciało, emocje i potrzeby.

Ćwiczenia są przeznaczone tylko dla kobiet, ponieważ dostosowane są do potrzeb kobiecego ciała. W trakcie gimnastyki przemasowujemy okolice piersi, pracujemy z mięśniami dna miednicy i wykonujemy niezwykle kobiece delikatne ruchy, które przypominają taniec.

Praktyka jest nieśpieszna, nastawiona nie na rezultat, a na odnajdywanie przyjemności w samym procesie.

Produkt

JAK WYGLĄDAJĄ ĆWICZENIA I KTO MOŻE ĆWICZYĆ? 

Ćwiczyć mogą kobiety w każdym wieku, jeśli tylko ich stan zdrowia im na to pozwala. Jeśli dolega nam coś poważniejszego, warto skonsultować się z lekarzem – jak w przypadku każdej innej aktywności fizycznej.

Gimnastyka słowiańska przypomina nieco jogę, jest bardziej statyczna niż dynamiczna, pracuje z mięśniami głębokimi, rozciąga i uelastycznia ciało. Wyróżnia się delikatnością i subtelnością: w większości pozycji masujemy ciało dłońmi, przesuwamy je po ciele aktywizując przepływ limfy, spokojnie oddychamy i napełniamy ciało energią.

Warto wspomnieć o tym, że gimnastyka pomaga się uspokoić i wyciszyć emocje, a jednocześnie dotrzeć do swojej wewnętrznej siły – mając mocne, zdrowe ciało stajemy się dużo bardziej otwarte, zdecydowane i śmiałe w pokonywaniu wyzwań codzienności.

Aby ćwiczyć gimnastykę słowiańską, nie potrzeba specjalnego stroju czy akcesoriów – przyda się miękki dywan, kocyk lub mata do jogi.

Produkt

CO ZAWIERA KURS

Dostęp do platformy kursowej

Materiały stanowiące kluczową zawartość kursu znajdują się na platformie kursowej, do której otrzymasz półroczny dostęp. W tym czasie spokojnie nauczysz się wszystkich ćwiczeń w swoim tempie, o dowolnej porze dnia, w domowym zaciszu. Dane do logowania otrzymasz od razu po opłaceniu kursu.

Materiały video

Ćwiczenia pokazane są bardzo szczegółowo i dokładnie na specjalnie przygotowanych filmikach, które możesz zatrzymywać, cofać i przyśpieszać. Dzięki temu poznasz ćwiczenia w taki sposób, jaki będzie dla Ciebie najlepszy.

Bonusy

W ramach bonusów do kursu otrzymasz Ebooka „Kobietom o kobietach” z najciekawszymi artykułami na temat żeńskiej energii oraz zniżkę na pełny kurs „Gimnastyka słowiańska od A do Z” (kurs wstępny stanowi bowiem pierwszą część tegoż kursu).

OPINIE O KURSIE

Po kilku dniach ćwiczeń minęły bóle biodra, które dokuczały mi od roku. Jestem sprawniejsza, nie mam problemu ze schylaniem. Przede wszystkim poczułam wzrost energii, cały dzień chodzę jak nakręcona, nie potrzebuję spać dłużej, a po nocy jestem wypoczęta. Zauważyłam też zmiany w zachowaniu mężczyzn, którzy mnie otaczają.

Ewa

Są dni, kiedy bardzo boli mnie kręgosłup i mam ograniczone ruchy, ale na czas ćwiczeń gimnastyki słowiańskiej wszystko mija, jakby mi nigdy nic nie dolegało. To chyba znak, że ćwiczenia mają moc. Od dłuższego czasu także miałam problemy ze spaniem, po kursie pierwszy raz od 3 miesięcy przespałam całą noc. To nie był przypadek.

Karolina

Jestem pod wrażeniem. Dostałam dużo więcej niż tylko sposób wykonywanych ćwiczeń. Mimo, ze nie byłam w stanie wszystkich poprawnie wykonywać i tak czułam się komfortowo. W związku z intencjami pojawiają mi się różne ciekawe myśli i mam wrażenie, że sen mam spokojniejszy i głębszy to dla mnie jakaś nowa jakość. Podsumowując, zaczęłam ciekawą podróż.

Jola

Gimnastyka sprawia, że wreszcie czuję swoje ciało. W naturalny sposób stoję godnie, ciało jest mocne i pewne (z dozą przyjemnych zakwasów), a jednocześnie nigdy nie byłam tak rozluźniona i zrelaksowana. Polecam wszystkim kobietom z całego serca.

Ola

Staram się być bardziej uważna, łagodna dla siebie, akceptować miejsce, w którym jestem, np co do umiejętności wykonania danego ćwiczenia, rozumienia siebie. Gimnastyka pokazała, że nic nie jest przypadkowe w życiu, wprowadziła spokój, ale i wzruszenie, że są energie, np. energia rodu, która mnie wspiera od urodzenia i mogę z niej czerpać, a dotychczas nie miałam takiej świadomości, a nawet lekceważyłam i podważałam fakt, że mogłabym coś dostać od swoich przodków cennego. Dziękuję.

KINGA

Nie sądziłam, że gimnastyka tak bardzo na mnie wpłynie. Zaczęłam podążać ścieżką spokoju i harmonii, bardzo szybko zaczęłam zauważać zmiany w swoim podejściu do ludzi i trudnych sytuacji. Dzięki gimnastyce dostrzegłam w jakich sferach mam problem i było to tak oczywiste, że nie mogłam tego znów zamieść pod dywan lub udawać że tego nie ma.

Gosia

Gimnastyka Słowiańska to było to, na co czekałam chyba od zawsze. Odpowiada mi to, że te ćwiczenia są takie kobiece, że nie muszę spinać brzucha, męczyć się, pocić, a mimo wszystko czuję, że one działają. Mężczyźni i kobiety mówią mi, że wyglądam promiennie i bije ode mnie ciepła energia. Coraz częściej noszę spódnice.. mąż jest zachwycony 😉 a ja czuję się bardziej Sobą.

Wiola

Gimnastyka sprawiła, że poczułam pewien spokój ducha. Więcej znaczeń, przemyśleń, czasu poświęconemu sobie i nadanie kolejnych celów życiowych. Nabrałam dużo pozytywnej energii. Poczułam: się pewniej we własnym ciele.

Ewelina

Po raz pierwszy nie zmuszam się do ćwiczeń fizycznych, a przystępuję do nich z chęcią i o poranku. Trochę to już trwa, więc można mówić o stabilnej opinii.

Ania

SPRAWY ORGANIZACYJNE

Po zakupie kursu:

 • otrzymasz maila z danymi do zalogowania się na platformie kursowej [Uwaga! Sprawdź też spam i folder „inne” – tego typu wiadomości lubią tam lądować]
 • logujesz się do platformy i masz dostęp od razu do wszystkich treści kursu
 • otrzymasz także specjalne rabaty do wykorzystania na inne kursy

Po zakupie otrzymasz wiadomość z linkiem do ustawienia hasła na platformie kursowej, gdzie znajdziesz nagrania. Dostęp do platformy masz przez 180 dni od momentu zakupu.

Produkt

Poznaj inne produkty związane z gimnastyką

Karty do gimnastyki

Karty, książeczka oraz woreczek

 • 27 kart, z których każda zawiera nazwę ćwiczenia, rysunek przedstawiający sposób wykonania pozycji, afirmację i symbol danego ćwiczenia
 • 70-stronicowa książeczka zawierająca opisy wykonania pozycji, informacje o znaczeniu poszczególnych ćwiczeń oraz o znaczeniu symboli
 • dwustronny elegancki woreczek

Karty będą pomocne nie tylko przy wykonywaniu ćwiczeń gimnastyki słowiańskiej, ale też w głębszej pracy z warstwą znaczeniową kart.

99 PLN 149 PLN

Książka „Słowiańska gimnastyka dla kobiet”

Książka papierowa – 120 str.

Kompendium wiedzy o gimnastyce słowiańskiej dla kobiet, pomocne zarówno osobom zupełnie początkującym, jak i tym, które ćwiczą regularnie.

Poczytaj więcej o książce

49 PLN 59 PLN

Kurs on-line „Gimnastyka słowiańska od A do Z” + Ebook GRATIS

Pełny kurs on-line gimnastyki słowiańskiej 

Kurs on-line, na którym:

 • dowiesz się, o czym pamiętać rozpoczynając praktykę gimnastyki słowiańskiej (gdzie i jak ją wykonywać, jakie daje rezultaty, co ją wyróżnia)
 • poznasz dokładnie wszystkie pozycje wyjściowe oraz  podstawowe sekwencje
 • nauczysz się wykonywać wszystkie 27 ćwiczeń gimnastyki słowiańskiej
 • poznasz dwie metody wyliczania indywidualnych zestawów ćwiczeń
 • nauczysz się wykonywania swojego indywidualnego zestawu (zestawy jako oddzielne pliki, co ułatwia wykonywanie ćwiczeń)
 • otrzymasz pakiet materiałów dodatkowych (medytacje, playlisty z muzyką do ćwiczeń)
 • poznasz ćwiczenia rozgrzewające i wyciszające – do stosowania przed i po praktyce
 • otrzymasz dostęp do dodatkowego modułu Q&A z najczęściej zadawanymi pytaniami

Dostęp do kursu – 6 miesięcy

Poczytaj więcej o kursie

670 PLN 779 PLN

Masz pytania? Napisz!

Wypełnienie i wysłanie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty.

Tutaj dowiesz się, jak są przetwarzane Twoje dane.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch spotify website search menu close arrow-v1 arrow-v2 arrow-v3 arrow-v4 arrow-v5 arrow-v5 contrast letter shopping-cart