PORZĄDKI RELACJI

Autorskie warsztaty online 

Warsztat, na którym zdobędziesz fundamentalną i uniwersalną w zastosowaniu wiedzę o relacjach, dzięki czemu znacząco zmniejszy się napięcie w relacjach z ważnymi dla Ciebie osobami.

To pierwszy i jedyny w Polsce warsztat oparty na wiedzy, płynącej ze starożytnych traktatów wedyjskich, który w sposób kompleksowy pokaże Ci, czym są i czemu służą relacje międzyludzkie.

6

godzin wiedzy i praktyk

5

mocnych ćwiczeń

180

dni dostępu do nagrania

Czym są relacje międzyludzkie

Relacje międzyludzkie to temat, który dotyczy każdego z nas i który warunkuje nasze odczuwanie szczęścia i dobrostanu.

Nauczyliśmy się patrzeć na problemy w relacjach jako na to, czego się trzeba pozbyć, co jest atakiem na nas i próbą zabrania nam czegoś zamiast dostrzec, że trudności te są niezwykle cenną informacją dla nas. Nie mamy jednak narzędzi do tego, by rozpakować ten dar i dostrzec przesłania, jakie płyną od naszych największych nauczycieli – bliskich ludzi. Tkwimy w bólu, żalu i poczuciu winy, ponieważ nie wiemy, w jaki sposób zrozumieć jak trudności relacyjne mogą być dla nas zasobem. Dzięki wiedzy i praktykom, które tutaj znajdziesz, przestaniesz wreszcie zamęczać się pytaniami: „Dlaczego mi się to przytrafiło”, a zamiast tego znajdziesz odpowiedź na pytanie „Po co mi te relacje” – jakie konkretne wyzwania przede mną stoją, jakie moje cechy chcą się przejawić?

Dzięki temu zrozumieniu zyskasz energię, poczucie sprawczości i zaczniesz kreować swoje piękne i zdrowe życie.

Podczas warsztatu:

☑ zdobędziesz wiedzę o relacjach i zaczniesz inaczej postrzegać ich sens: poznasz uniwersalne prawa porządkujące relacje, usłyszysz o trzech typach relacji oraz różnicach między relacjami prawdziwymi i iluzorycznymi. Dzięki tej fundamentalnej wiedzy zaczniesz świadomie wchodzić w relacje i budować je w oparciu o naturalne prawa

☑  odzyskasz poczucie sprawczości w relacjach: zmienisz postawę ratownika i ofiary na postawę osoby świadomej tego, że relacje są źródłem informacji dla Ciebie i o Tobie. Przestaniesz więc tracić swoją cenną życiową energię na nieefektywne podejście do relacji. Twoją uwagę, która dotąd płynęła ku temu, co kto myśli, jak się powinien zachowywać i dlaczego przekierujesz na to, jak kreować swoje piękne i spełnione życie.

☑  poznasz zasadę balansu w relacjach: zobaczysz i poczujesz, którego z typów relacji najbardziej Ci brakuje, a który zabiera Ci najwięcej energii. To sprawi, że przestaniesz tracić swój czas na nieefektywne działania, ponieważ dowiesz się, na jaki typ relacji przekierować swoją uwagę.

☑  zrozumiesz rolę starszych, młodszych i równych w swoim życiu: dzięki tej wiedzy wyjdziesz z uzależnienia od ich poglądów oraz oczekiwań i odzyskasz życiową energię, która pomoże Ci w realizacji swoich własnych planów w obszarze relacji (i nie tylko)

 

Wiedza i praktyki na warsztacie

WIEDZA O NATURZE RELACJI

dowiesz się, czym są dla człowieka relacje oraz poznasz ich rodzaje i najważniejsze zasady, które w nich panują. Dzięki temu zamienisz postawę ratownika lub ofiary na postawę osoby, która świadomie wchodzi w relacje i buduje je w oparciu o naturalne prawa

PRAKTYKA "DIAGNOZA RELACJI"

zobaczysz, w jakich relacjach obecnie jesteś: prawdziwych czy iluzorycznych oraz którego z typów relacji najbardziej Ci brakuje, a który zabiera Ci najwięcej energii. To sprawi, że przestaniesz tracić swój czas na nieefektywne działania, ponieważ dowiesz się, gdzie przekierować swoją uwagę

ZROZUMIENIE ROLI STARSZYCH

dzięki tej wiedzy wyjdziesz z uzależnienia od poglądów oraz oczekiwań rodziców lub innych starszych w Twoim otoczeniu (szefa, nauczyciela, starszych w rodzinie). To doda Ci życiowej energii i pomoże w realizacji swoich własnych planów w obszarze relacji (i nie tylko)

PRAKTYKA "JA I MŁODSI"

praktyka arteterapii pomoże Ci uporządkować relacje z młodszymi (dziećmi, podwładnymi, uczniami). Poczujesz, co Ci przeszkadza, a co może Cię wesprzeć w budowaniu zdrowych relacji z nimi. Dzięki temu otworzysz się na realizację ścieżki swojego przeznaczenia.

MEDYTACJA "KRAINA SERCA"

głęboka medytacja, która pokaże Ci uświadomić sobie i poczuć zasoby, które płyną do Ciebie ze wszystkich trzech typów relacji. Dzięki niej pozwolisz sobie otworzyć serce na innych ludzi i zrobisz to w bardzo zdrowy i bezpieczny sposób

PRACA Z KARTAMI METAFORYCZNYMI

dowiesz się więcej o tym najbardziej zaniedbanym w naszych czasach typie relacji i otworzysz swoje serce na niezwykle karmiące relacje z równymi. To pozwoli Ci poczuć, jak ważne są te relacje w swobodnym wyrażaniu Twojej prawdziwej natury.

Poznaj opinie uczestników i uczestniczek warsztatów

Warsztaty przyniosły mi odkrycie moich błędów, jakie popełniałam głównie w relacji z młodszymi i starszymi. Zrozumiałam, gdzie jest moje miejsce oraz jak uzdrowić, to co kulało. Cudowny warsztat, który otworzył moje serce i umysł.

Ilona

Niesamowita wiedza, jestem pod ogromnym wrażeniem, tego czego się dowiedziałam. Zasady w relacjach są tak proste, a my je komplikujemy. Nareszcie wiem co było moim problemem w pracy, związkach i rodzinie. Zawsze stałam nie na swoim miejscu. Tego się powinno uczyć w szkole.

Bogusława

Porządki Relacji to już kolejna podróż w głąb siebie przy prowadzeniu Anny, za którą bardzo dziękuję. Tym razem spotkanie pokazało mi moje miejsce i rolę w stosunku do moich Rodziców, mojej Córki oraz mojego Partnera i Rodzeństwa. Wierzę, że zdobyta wiedza posłuży do zbudowania zdrowych relacji na łonie i wśród moich bliskich. Dziękuję Aniu.

Kinga

Niezwykle ważne było poczucie i zrozumienie, że warto pielęgnować relacje ze starszymi, równymi i młodszymi i że jest to zadanie na całe życie. Świadomość, że jestem częścią czegoś większego i że razem możemy więcej ( dla mnie to jest przełomowe, gdyż przez cały czas tkwiłem w schemacie samotnego wilka…). Poczucie, że świat i Stwórca wyciąga do mnie ręce i mówi: kocham Cię, kocham Cię takim jakim jesteś. Dla mnie od początku to była bardzo osobista i poruszająca podróż. Bezcenne doświadczenie. Dziękuję z serca 🙂

Rafał

Warsztat „porządku w relacjach” dał mi duże zrozumienie zwłaszcza w obszarze relacji z równymi. Czym są, gdzie dotychczas popełniałam błędy, czego się nauczyłam. Bonusem po nim była poprawa moich relacji z młodszymi odczuwalna od razu:) intencją moją była większa równowaga w braniu i dawaniu i wzrosła moja świadomość w tym obszarze dzięki warsztatowi. Dziękuje, jestem wdzięczna za ten warsztat

Zosia

Warsztat uświadomił mi, że rozwiązanie problemów w relacji zależy ode mnie. A nie od tej drugiej strony. Dzięki warsztatowi mam narzędzia i wiem jak je uzdrowić. Czuję ogromną wdzięczność za to, że dzieli się Pani swoją wiedzą… dzięki temu, nie tylko mój świat-staje się po prostu piękniejszy. Zamykam komputer i biorę się “do roboty”.

Hania

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani wiedzy i lekkości w jej przekazywaniu. To mój drugi warsztat i czuję jak wiele “klocków” mi się łączy w całość…otwierają się kolejne “pudełka” z zagadnieniami do zgłębiania siebie… Niby to takie oczywiste, że należy zaczynać od siebie ale dopiero teraz rozumiem “co mam robić”. Mam trudną relację z Mamą, przez nieodbytą lekcję dostałam kolejne lewe podanie w postaci Teściowej…teraz już to rozumiem. Dużo dało mi zwrócenie uwagi że mam dorosłych za sobą pomimo tego. Myślę, że jestem już inną osobą po tych warsztatach. Coś pięknego – dziękuję z całego serca… z całym moim rodem.

Eliza

Dzięki warsztatowi przypomniałam i utrwaliłam sobie zasady komunikacji ze starszymi, równymi i młodszymi, zrozumiałam aktualne problemy z szefem, z koleżankami i córką. Rozpoznałam źródło moich błędnych zachowań i czuję, że mogę to zmienić, bo uporządkowałam te 3 role. Odkryłam, że najważniejszym młodszym jest moje wewnętrzne dziecko, a matkowanie dorosłej córce lepiej ograniczyć, szanując jej dorosłość i prawo do własnych wyborów.

Wanda

Dużo odkryć i uświadomień, które na pewno będą się jeszcze długo transformowały i integrowały. Niesamowite jest dla mnie to, jak z każdym, a właściwie po każdym warsztacie coraz bardziej manifestuje się moja intuicja. A ja coraz ufniej otwieram się na nią, zauważam i podążam za nią. Bardzo piękną obserwacją jest również to, jak informacje, zależności i różnego rodzaju prawa poznawane na warsztatach, wdrażane i przepracowywane w życiu codziennym przynoszą zauważalne efekty i zmiany.

Ola

Warsztat „porządku w relacjach” dał mi duże zrozumienie zwłaszcza w obszarze relacji z równymi. Czym są, gdzie dotychczas popełniałam błędy, czego się nauczyłam. Bonusem po nim była poprawa moich relacji z młodszymi odczuwalna od razu:) intencją moją była większa równowaga w braniu i dawaniu i wzrosła moja świadomość w tym obszarze dzięki warsztatowi. Dziękuje, jestem wdzięczna za ten warsztat.

Dorota

Organizacja warsztatów

Po zakupie otrzymasz wiadomość z linkiem do ustawienia hasła na platformie kursowej, gdzie znajdziesz nagrania.

Dostęp do platformy masz przez 180 dni od momentu zakupu.

Uwaga! Szkolenie może oglądać tylko osoba pełnoletnia, która je samodzielnie kupiła i opłaciła. Wiedza i ćwiczenia przekazane na szkoleniu mogą być wykorzystane tylko do użytku własnego (niekomercyjnie). Szkolenia on-line nie zastąpią profesjonalnej pomocy terapeutycznej.

 

Masz pytanie? Napisz!

Wypełnienie i wysłanie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty.

Tutaj dowiesz się, jak są przetwarzane Twoje dane.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch spotify website search menu close arrow-v1 arrow-v2 arrow-v3 arrow-v4 arrow-v5 arrow-v5 contrast letter shopping-cart