GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA DLA KOBIET

Kurs on-line 

Kurs, dzięki któremu poznasz wszystkie 27 ćwiczeń gimnastyki przygotowanej z myślą o kobiecym ciele i jego potrzebach.

Dzięki regularnej praktyce gimnastyki słowiańskiej:

 • nawiążesz kontakt ze swoim ciałem i usłyszysz jego potrzeby
 • poczujesz więcej energii i chęci do życia
 • polepszysz swoje samopoczucie
 • poprawisz życie intymne i kobiece zdrowie

CZYM JEST GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA? 

Gimnastyka słowiańska to niezwykle piękna, subtelna praktyka, pomagająca kobietom lepiej poczuć siebie: swoje ciało, emocje i potrzeby.

Ćwiczenia są przeznaczone tylko dla kobiet, ponieważ dostosowane są do potrzeb kobiecego ciała. W trakcie gimnastyki przemasowujemy okolice piersi, pracujemy z mięśniami dna miednicy i wykonujemy niezwykle kobiece delikatne ruchy, które przypominają taniec.

Praktyka jest nieśpieszna, nastawiona nie na rezultat, a na odnajdywanie przyjemności w samym procesie.

JAK WYGLĄDAJĄ ĆWICZENIA I KTO MOŻE ĆWICZYĆ? 

Ćwiczyć mogą kobiety w każdym wieku, jeśli tylko ich stan zdrowia im na to pozwala. Jeśli dolega nam coś poważniejszego, warto skonsultować się z lekarzem – jak w przypadku każdej innej aktywności fizycznej.

Gimnastyka słowiańska przypomina nieco jogę, jest bardziej statyczna niż dynamiczna, pracuje z mięśniami głębokimi, rozciąga i uelastycznia ciało. Wyróżnia się delikatnością i subtelnością: w większości pozycji masujemy ciało dłońmi, przesuwamy je po ciele aktywizując przepływ limfy, spokojnie oddychamy i napełniamy ciało energią.

Warto wspomnieć o tym, że gimnastyka pomaga się uspokoić i wyciszyć emocje, a jednocześnie dotrzeć do swojej wewnętrznej siły – mając mocne, zdrowe ciało stajemy się dużo bardziej otwarte, zdecydowane i śmiałe w pokonywaniu wyzwań codzienności.

Aby ćwiczyć gimnastykę słowiańską, nie potrzeba specjalnego stroju czy akcesoriów – przyda się miękki dywan, kocyk lub mata do jogi.

CO ZAWIERA KURS

Dostęp do platformy kursowej

Materiały stanowiące kluczową zawartość kursu znajdują się na platformie kursowej, do której otrzymasz półroczny dostęp. W tym czasie spokojnie nauczysz się wszystkich ćwiczeń w swoim tempie, o dowolnej porze dnia, w domowym zaciszu. Dane do logowania otrzymasz od razu po opłaceniu kursu.

Materiały video

Ćwiczenia pokazane są bardzo szczegółowo i dokładnie na specjalnie przygotowanych filmikach, które możesz zatrzymywać, cofać i przyśpieszać. Dzięki temu poznasz ćwiczenia w taki sposób, jaki będzie dla Ciebie najlepszy.

Pdf do pobrania

Otrzymasz łącznie 5 Pdf-ów z dokładnymi opisami pozycji wyjściowych, podstawowych sekwencji oraz wszystkich ćwiczeń gimnastyki słowiańskiej. Dzięki temu już zawsze będziesz mieć przy sobie kompendium wiedzy dotyczącej sposobu wykonywania wszystkich ćwiczeń.

CO KONKRETNIE OTRZYMASZ NA KURSIE? 

Kurs przewiduje 20 lekcji, na których dowiesz się:

 • Co wyróżnia gimnastykę na tle innych aktywności
 • O czym pamiętać przed rozpoczęciem ćwiczeń
 • Jak często, gdzie i kiedy ćwiczyć
 • Jakie efekty przynosi regularna praktyka
 • Jak przygotować ciało do praktyki
 • Jak wykonywać pozycje wyjściowe oraz podstawowe sekwencje
 • Jak wykonywać wszystkie 27 ćwiczeń gimnastyki słowiańskiej
 • Jak układać zestawy ćwiczeń
 • O czym pamiętać kończąc praktykę
 • Jak radzić sobie z trudnościami

Otrzymasz także dostęp do modułu Q&A, który zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

OPINIE O KURSIE

Po kilku dniach ćwiczeń minęły bóle biodra, które dokuczały mi od roku. Jestem sprawniejsza, nie mam problemu ze schylaniem. Przede wszystkim poczułam wzrost energii, cały dzień chodzę jak nakręcona, nie potrzebuję spać dłużej, a po nocy jestem wypoczęta. Zauważyłam też zmiany w zachowaniu mężczyzn, którzy mnie otaczają.

Ewa

Są dni, kiedy bardzo boli mnie kręgosłup i mam ograniczone ruchy, ale na czas ćwiczeń gimnastyki słowiańskiej wszystko mija, jakby mi nigdy nic nie dolegało. To chyba znak, że ćwiczenia mają moc. Od dłuższego czasu także miałam problemy ze spaniem, po kursie pierwszy raz od 3 miesięcy przespałam całą noc. To nie był przypadek.

Karolina

Jestem pod wrażeniem. Dostałam dużo więcej niż tylko sposób wykonywanych ćwiczeń. Mimo, ze nie byłam w stanie wszystkich poprawnie wykonywać i tak czułam się komfortowo. W związku z intencjami pojawiają mi się różne ciekawe myśli i mam wrażenie, że sen mam spokojniejszy i głębszy to dla mnie jakaś nowa jakość. Podsumowując, zaczęłam ciekawą podróż.

Jola

Gimnastyka sprawia, że wreszcie czuję swoje ciało. W naturalny sposób stoję godnie, ciało jest mocne i pewne (z dozą przyjemnych zakwasów), a jednocześnie nigdy nie byłam tak rozluźniona i zrelaksowana. Polecam wszystkim kobietom z całego serca.

Ola

Staram się być bardziej uważna, łagodna dla siebie, akceptować miejsce, w którym jestem, np co do umiejętności wykonania danego ćwiczenia, rozumienia siebie. Gimnastyka pokazała, że nic nie jest przypadkowe w życiu, wprowadziła spokój, ale i wzruszenie, że są energie, np. energia rodu, która mnie wspiera od urodzenia i mogę z niej czerpać, a dotychczas nie miałam takiej świadomości, a nawet lekceważyłam i podważałam fakt, że mogłabym coś dostać od swoich przodków cennego. Dziękuję.

KINGA

Nie sądziłam, że gimnastyka tak bardzo na mnie wpłynie. Zaczęłam podążać ścieżką spokoju i harmonii, bardzo szybko zaczęłam zauważać zmiany w swoim podejściu do ludzi i trudnych sytuacji. Dzięki gimnastyce dostrzegłam w jakich sferach mam problem i było to tak oczywiste, że nie mogłam tego znów zamieść pod dywan lub udawać że tego nie ma.

Gosia

Gimnastyka Słowiańska to było to, na co czekałam chyba od zawsze. Odpowiada mi to, że te ćwiczenia są takie kobiece, że nie muszę spinać brzucha, męczyć się, pocić, a mimo wszystko czuję, że one działają. Mężczyźni i kobiety mówią mi, że wyglądam promiennie i bije ode mnie ciepła energia. Coraz częściej noszę spódnice.. mąż jest zachwycony 😉 a ja czuję się bardziej Sobą.

Wiola

Gimnastyka sprawiła, że poczułam pewien spokój ducha. Więcej znaczeń, przemyśleń, czasu poświęconemu sobie i nadanie kolejnych celów życiowych. Nabrałam dużo pozytywnej energii. Poczułam: się pewniej we własnym ciele.

Ewelina

Po raz pierwszy nie zmuszam się do ćwiczeń fizycznych, a przystępuję do nich z chęcią i o poranku. Trochę to już trwa, więc można mówić o stabilnej opinii.

Ania

SPRAWY ORGANIZACYJNE

Po zakupie kursu:

 • otrzymasz maila z danymi do zalogowania się na platformie kursowej [Uwaga! Sprawdź też spam i folder „inne” – tego typu wiadomości lubią tam lądować]
 • logujesz się do platformy i masz dostęp od razu do wszystkich treści kursu

Po zakupie otrzymasz wiadomość z linkiem do ustawienia hasła na platformie kursowej, gdzie znajdziesz nagrania. Dostęp do platformy masz przez 180 dni od momentu zakupu.

Uwaga! Szkolenie może oglądać tylko osoba pełnoletnia, która je samodzielnie kupiła i opłaciła. Wiedza i ćwiczenia przekazane na szkoleniu mogą być wykorzystane tylko do użytku własnego (niekomercyjnie). Jeśli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne, przed rozpoczęciem ćwiczeń, skonsultuj się z lekarzem.

W zestawie taniej!

Zestaw „Słowiańska na start”

Pakiet produktów, dzięki którym kompleksowo zapoznasz się z gimnastyką słowiańską.

Zestaw zawiera:

 • książkę „Słowiańska gimnastyka dla kobiet”
 • e-booka „Słowiańska gimnastyka dla kobiet”
 • kurs on-line przedstawiający dokładny sposób wykonywania wszystkich ćwiczeń
349 PLN 597 PLN

Masz pytania? Napisz!

Wypełnienie i wysłanie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty.

Tutaj dowiesz się, jak są przetwarzane Twoje dane.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch spotify website search menu close arrow-v1 arrow-v2 arrow-v3 arrow-v4 arrow-v5 arrow-v5 contrast letter shopping-cart