Czym jest gimnastyka słowiańska?

Gimnastyka słowiańska to system ćwiczeń odnalezionych na ziemiach słowiańskich, przekazywanych z pokolenia na pokolenie. To niezwykle piękna, subtelna praktyka, pomagająca kobietom lepiej poczuć siebie: swoje ciało, emocje i potrzeby duszy.

 

 Ćwiczenia są przeznaczone tylko dla kobiet, ponieważ dostosowane są do potrzeb kobiecego ciała. W trakcie gimnastyki przemasowujemy okolice piersi, pracujemy z mięśniami dna miednicy i wykonujemy niezwykle kobiece delikatne ruchy, które przypominają taniec.

 

Praktyka jest nieśpieszna, nastawiona nie na rezultat, a na odnajdywanie przyjemności w samym procesie. I to jest jej główna przewaga nad innymi aktywnościami zwykle proponowanymi kobietom w obecnych czasach.

Dlaczego kurs on-line?

Wiadomo, gimnastyki najlepiej jest uczyć się na żywo.

Nie każda z nas ma jednak czas i możliwość, aby dojechać na kurs stacjonarny i uczyć się pod okiem instruktorki.

Dlatego powstał kurs on-line, dzięki któremu uczysz się w swoim tempie, w domowym zaciszu, gdzie jest Ci wygodnie i komfortowo, a do nagrań ćwiczeń możesz wracać wielokrotnie przez pół roku dostępu do platformy kursowej.

Co znajdziesz na kursie?

Kurs składa się z 20 lekcji, na których:

 • dowiesz się, o czym pamiętać rozpoczynając praktykę gimnastyki słowiańskiej

 • nauczysz się prostych ćwiczeń, które rozgrzeją i przygotują Twoje ciało do gimnastyki

 • nauczysz się prawidłowo wykonywać pozycje wyjściowe oraz sekwencje podstawowe

 • dowiesz się, jakie znaczenia i symbole mają poszczególne ćwiczenia

 • nauczysz się sposobu wyliczania zestawów ćwiczeń

 • poznasz swój zestaw urodzeniowy i nauczysz się go wykonywać

W ramach kursu otrzymasz

Dostęp do treści głównych

smartmockups_l151vc9j

Materiały stanowiące kluczową zawartość kursu prezentowane są w formie tekstowej oraz nagrań video – filmów instruktażowych dotyczących sposobu wykonywania ćwiczeń oraz omawiających poszczególne aspekty gimnastyki słowiańskiej.

Moduł „Najczęściej zadawane pytania”

faq-design-template-f179d5453d3dced094b5b79945bdf46c_screen

To lista, która zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, co rozszerza i porządkuje wiedzę otrzymaną na kursie oraz pomaga czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Materiały
dodatkowe

cute-g1fc9498a5_1920

W ramach materiałów dodatkowych otrzymasz ciekawe medytacje wraz z praktyką oddechową, a także playlistę utworów, których można słuchać podczas praktyki.

Opinie o kursie

 • Kurs pozwolił mi zacząć rozumieć co gimnastyka słowiańska może wnieść w moje życie, jak je zmieniać i ulepszać. Pozwolił też na lepszy kontakt z sobą, moimi zasobami i intuicją.  

  Karolina
 • Kurs Gimnastyki Słowiańskiej to było to na co czekałam chyba od zawsze. Odpowiada mi to, że te ćwiczenia są takie kobiece, że nie muszę spinać brzucha, męczyć się, pocić, a mimo wszystko czuję, że one działają. Mężczyźni i kobiety mówią mi, że wyglądam promiennie i bije ode mnie ciepła energia. Coraz częściej noszę spódnice.. mąż jest zachwycony 😉 a ja czuję się bardziej Sobą.

  Wiola
 • Nie sądziłam, że gimnastyka tak bardzo na mnie wpłynie. Zaczęłam podążać ścieżką spokoju i harmonii, bardzo szybko zaczęłam zauważać zmiany w swoim podejściu do ludzi i trudnych sytuacji. Dzięki gimnastyce dostrzegłam w jakich sferach mam problem i było to tak oczywiste, że nie mogłam tego znów zamieść pod dywan lub udawać że tego nie ma.

  Gosia
 • Staram się być bardziej uważna, łagodna dla siebie, akceptować miejsce, w którym jestem, np co do umiejętności wykonania danego ćwiczenia, rozumienia siebie. Kurs pokazał, że nic nie jest przypadkowe w życiu, wprowadził spokój, ale i wzruszenie, że są energie, np. energia rodu, która mnie wspiera od urodzenia i mogę z niej czerpać, a dotychczas nie miałam takiej świadomości, a nawet lekceważyłam i podważałam fakt, że mogłabym coś dostać od swoich przodków cennego. Dziękuję.

  Kinga
 • W moim życiu kurs zgromadził szereg zmian. Najważniejsze dla mnie to otwarcie się na uważność na siebie, swoje wnętrze. Pozwolić sobie po prostu być i pozwolić sobie stawać się.  

  Ola
 • Spotkanie z gimnastyką otworzyło mnie na czułość wobec siebie, wrażliwość. Mocniej czuję, mam możliwość głębszego poznania siebie ale i zrozumienia. A nawet wybaczenia.

  Dorota
 • Po raz pierwszy nie zmuszam się do ćwiczeń fizycznych, a przystępuję do nich z chęcią i o poranku. Troche to już trwa, więc można mówić o stabilnej opinii.

  Ania
 • Kurs sprawił, że poczułam pewien spokój ducha. Więcej znaczeń, przemyśleń, czasu poświęconemu sobie i nadanie kolejnych celów życiowych. Nabrałam dużo pozytywnej energii. Poczułam: się bardziej pewniej we własnym ciele.

  Ewelina
 • Zauważyłam u siebie przemianę w łagodniejszym traktowaniu siebie i innych, odeszła irytacja drobnostkami, pojawiło się poczucie większej stabilności wewnętrznej, poszanowania dla własnych i cudzych potrzeb, większe zadowolenie w wykonywaniu codziennych czynności jak i głębsze zaangażowanie w relacje.

  Zosia

Kurs dostępny jest normalnie w cenie 620zł, teraz możesz go mieć już za 440zł!

Uwaga!

Ponadto, kupując kurs TERAZ otrzymasz E-booka „Słowiańska gimnastyka dla kobiet” GRATIS

 • Główna część kursu (dostęp do materiałów) zawarta jest na platformie on-line, do której się logujesz o dowolnej porze i z dowolnego miejsca. Potrzebny jest Ci jedynie komputer lub smartfon i dostęp do Internetu.
 • Z materiałów na platformie można korzystać przez okres 180 dni.
 • Po opłaceniu kursu otrzymasz maila z informacją, jak zalogować się do panelu kursu.
Anna Ewa Wrzesińska