7 pokoleń – Poznaj siebie poprzez swoich przodków

Zdobądź wiedzę o tym, co chce Ci przekazać 7 pokoleń Twoich przodków i przodkiń

To warsztat, dzięki któremu:

 • dowiesz się, od których przodków otrzymałaś zasoby oraz wyzwania związane z relacjami damsko-męskimi, pracą i samorealizacją, siłą woli i wytrwałością, talentami i komunikacją z innymi, itd.
 • poznasz przesłania, jakie płyną od każdego pokolenia do Ciebie i Twoich bliskich: co masz do uzdrowienia, i gdzie szukać zasobów
 • będziesz wiedziała, na czym się skoncentrować, poszukując wiedzy o przodkach – zamiast miotać się latami i grzebać w nieskończonej ilości informacji

Dlaczego temat 7 pokoleń jest taki ważny?

Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę, jak mocny jest wpływ życia przodków na to, co czujemy i co przeżywamy jako ich potomkowie.

Wiedza na temat szczególnej więzi z 7 pokoleniami przodków obecna jest w wielu rdzennych kulturach i nie ma sensu zaprzeczać, jak ogromne znaczenie ma to, kim byli, jak żyli i co osiągnęli ci, którzy byli przed nami.

Ma za to sens badać, przyglądać się i zdobywać wiedzę na temat tego, jaki wpływ mają na nas poszczególne pokolenia i co z tym można zrobić.

Okazując szacunek swoim przodkom, zapraszamy do życia dostatek, zdrowie i powodzenie.

I oczywiście, świetnie jest mieć mnóstwo informacji o swoich przodkach, ale prawda jest taka, że mamy ich tyle, na ile jesteśmy gotowi w danym momencie oraz że wcale nie musimy mieć bardzo szczegółowej wiedzy na temat ich życia, by dotrzeć do fascynującej wiedzy o swoich wyzwaniach i zasobach.

 

Co otrzymasz na szkoleniu

Na szkoleniu w sposób jasny i przystępny objaśniam:

 • czemu siedem – dlaczego pracujemy akurat z 7 pokoleniami przodków i przodkiń, od czego zacząć tę pracę i jak sprawić, żeby była ona przygodą, a nie orką na ugorze
 • rolę poszczególnych pokoleń – które pokolenie przekazuje nam scenariusze miłosne, które talenty i ścieżki samorealizacji, z którego może płynąć najwięcej wyzwań itd.
 • zadania i zasoby siedmiu pokoleń –  jak do nich dotrzeć, jak rozpoznać, że są one szczególnie połączone z nami oraz jak je uzdrowić

Szkolenie będzie szczególnie przydatne osobom, które mają choć trochę informacji o swoich przodkach, ale też jeśli dopiero zaczynasz przygodę z rodem – dzięki temu kursowi będziesz wiedzieć, w którą stronę kierować swoją uwagę przy poszukiwaniu przyczyn konkretnych życiowych wyzwań.

 

KUPUJĄC KURS TERAZ, OTRZYMASZ AŻ 3 BONUSY:

PRAKTYKA "KSIĘGA RODOWA" (wartość 59 PLN)

Praktyka, dzięki której nauczysz się prowadzić księgę rodową - nie tylko wspaniałą pamiątkę dla kolejnych pokoleń, ale też narzędzie do samorefleksji i rozwoju osobistego.

MEDYTACJA "SPOTKANIE Z PRZODKAMI" (wartość 59PLN)

W medytacji poczujesz wsparcie, jakie płynie z poczucia przynależności do rodu, otworzysz się na miłość i wskazówki, jakie mogą chcieć Ci przekazać Twoi przodkowie.

WARSZTAT "KARMIENIE PRZODKÓW" (wartość 199PLN)

Warsztat, na którym poznasz praktykę karmienia przodków, dzięki któremu wzmocnisz siebie i swój ród, odzyskasz życiową energię i uwolnisz się od nieświadomie powielanych wzorców przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Podsumowując...

W ramach szkolenia otrzymasz:

 • dostęp do nagrania 2,5 godzinnego szkolenia na temat znaczenia i przesłań 7 pokoleń przodków
 • bonusy (video i pdf oraz audio do pobrania) o łącznej wartości ponad 300 PLN
 • dostęp do nagrania szkolenia oraz bonusów przez 6 miesięcy

Organizacja kursu

Po zakupie otrzymasz wiadomość z linkiem do platformy kursowej, gdzie znajdziesz dostęp do nagrania i bonusów.

Dostęp do platformy masz przez 180 dni.

Zanim kupisz:

 • szkolenie może oglądać tylko osoba pełnoletnia, która je samodzielnie kupiła i opłaciła.
 • Szkolenia on-line nie zastąpią profesjonalnej pomocy terapeutycznej. Jeśli zmagasz się z depresją, masz myśli samobójcze, jesteś w trakcie zażywania leków psychotropowych lub miałaś bardzo traumatyczne przeżycia w dzieciństwie, należy skonsultować się z psychiatrą.
 • Wiedza oraz wszystkie praktyki, które otrzymasz w ramach kursu opierają się na uniwersalnych prawach natury i nie są związane z żadną konkretną religią czy wyznaniem.
 • Wiedza i ćwiczenia przekazane na szkoleniu mogą być wykorzystane tylko do użytku własnego (niekomercyjnie).

 

Masz pytanie? Napisz do mnie

Wypełnienie i wysłanie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty.

Tutaj dowiesz się, jak są przetwarzane Twoje dane.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch spotify website search menu close arrow-v1 arrow-v2 arrow-v3 arrow-v4 arrow-v5 arrow-v5 contrast letter shopping-cart